Pławna 22 33-190 Ciężkowice spplawna@wp.pl

nasi w akcji

Email Drukuj PDF

noga
Dnia 16.10.2013 roku na Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach
odbyły się zawody sportowe halowej piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych a18.10.2013r.w halowej piłki nożnej chłopców ze szkół gimnazjalnych.

W tym roku szkolnym nasza reprezentacja niestety nie powtórzyła sukcesu z zeszłego roku.

W zawodach brało udział 7 drużyn podzielonych na dwie grupy.

SP Zborowice.

Po rozegraniu trzech meczy grupowych nasza szkolna reprezentacja niestety odpadła już z turnieju.

Jedno zwycięstwo z Siekierczyna (3:0) oraz dwie porażki z Jastrzębią (1:2) i ze Zborowicami (0:1)

dało nam 3 miejsce w grupie, a tym samym V miejsce w całych zawodach.

Gimnazjalistom poszło lepiej.

Do zawód przystąpiło 5 drużyn reprezentujących szkoły z Bruśnika, Ciężkowic, Jastrzębi, Zborowic, Pławnej. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, dwie połowy po 8 minut. Nasza szkolna reprezentacja zawody rozpoczęła od porażki w meczu z Ciężkowicami (0:2). Po nieudanym początku rozgrywek chłopcy pokazali siłę drużyny wygrywając z Bruśnikiem (8:0) oraz ze Zborowicami (4:1). Ostatni mecz z Jastrzębią miał przebieg bardzo emocjonujący, gdyż wynik spotkania decydował o końcowym miejscy rozgrywek. Po dramatycznych chwilach drużyny (kontuzji jednego z naszych zawodników), mecz zakończył się wynikiem (0:0). Dwa zwycięstwa, jedna porażka i remis uplasowały naszą szkolną drużynę na II miejscu w gminie wśród wszystkich szkół gimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy całej drużynie!