NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE w PŁAWNEJ

Pławna 22 33-190 Ciężkowice spplawna@wp.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

nasi za stłołem

Email Drukuj PDF

Dnia 13 i 14 listopada 2014 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieżkowicach odbyły się zawody sportowe w tenisie stołowym indywidualnym jak i drużynowym dziewcząt i chłopców. Do Gminnej Gimnazjady Młodzieży z naszej szkoły przystąpiło 6 uczniów: Angelika Kiełbasa, Kinga Włudyka, Beata Zając, Eryk Białobrzeski, Marcel Kiełbasa i Mateusz Krok.  

tenis_stol

Dziewczęta podczas tych rozgrywek spisały się na medal zarówno w grze indywidualnej jak i drużynowej. Angelika z pośród wszystkich zawodniczek uplasowała się na pierwszym miejscu zdobywając tytuł mistrzyni gminy Ciężkowice w Indywidualnym Tenisie Stołowym. W grze drużynowej nasza reprezentacja dziewcząt zdobyła II miejsce ulegając jedynie 2 małymi punktami, natomiast drużyna chłopców uplasowała się na IV miejscu. Pozostałe wyniki uczniów naszej szkoły: Beata Zając – IV miejsce, Kinga Włudyka IX-XI miejsce (na 11 uczestniczek), Eryk Białobrzeski XIII-XVI miejsce, Marcel Kiełbasa VII-VIII miejsce, Mateusz Krok IX-XII miejsce (na 16 uczestników). W Gminnych Mistrzostw Szkół Podstawowych udział wzięło 3 uczniów z naszej szkoły: Marcin Kasztelewicz – VII-VIII miejsce , Karol Zięba – IX-XII miejsce  (na 16 uczestników) oraz Jakub Zieliński, który brał udział jedynie w grze drużynowej. Po zaciętej rywalizacji chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce na 5 szkół. Serdecznie wszystkim gratulujemy. 


Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2014 20:49