NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE w PŁAWNEJ

Pławna 22 33-190 Ciężkowice spplawna@wp.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start PRZEDSZKOLE NASI GOŚCIE Bezpieczna „Słoneczna Gromada” w Pławnej

Bezpieczna „Słoneczna Gromada” w Pławnej

Email Drukuj PDF


           policeman7Bezpieczeństwo jest jednym z tematów, które są w przedszkolu realizowane i powtarzane przez cały rok i przy każdej nadarzającej się okazji. Toteż teraz, gdy nadeszła jesień, robi się coraz chłodniej,a dni są coraz krótsze jest doskonały moment na to, by przypomnieć sobie elementarne zasady bezpiecznego zachowania się na drogach, ale nie tylko, także wobec obcych.

W tym celu zaprosiliśmy do naszego Przedszkola niecodziennego Gościa. W nasze przedszkolne progi zawitał Pan Policjant st. asp. Jarosław Zięcina. W bardzo przystępny sposób opowiedział dzieciom o zasadach poruszania się po drogach, oczywiście zawsze pod opieką kogoś starszego oraz przypomniał o obowiązku noszenia odblasków i jego zasadności. Poruszył również bardzo ważną kwestię jaką jest zachowanie się wobec obcych. Owo spotkanie jak i informacje przekazane przez Pana Policjanta mocno zapadły dzieciom w pamięci. Teraz już wiemy, że poruszamy się lewą stroną drogi lub tą, po której jest chodnik; zawsze nosimy odblaski i nigdy nie rozmawiamy z obcymi. 
           

W imieniu całej Słonecznej Gromady serdecznie dziękujemy za wizytę i czekamy na kolejne.