NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE w PŁAWNEJ

Pławna 22 33-190 Ciężkowice spplawna@wp.pl

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start PRZEDSZKOLE OFERTA Czas podsumowań w „Słonecznej Gromadzie” w Pławnej

Czas podsumowań w „Słonecznej Gromadzie” w Pławnej

Email Drukuj PDF
boy-girl-pencil

Minął już karnawał, skończył się czas wielkich uroczystości a nastała chwila nostalgii i zadumy. Jest to doskonały moment, by spojrzeć wstecz i dokonać chłodnej analizy własnych dokonań. Niepubliczne Przedszkole w Pławnej działa od 2009 roku. Przez te sześć lat naszej działalności bardzo wiele się zmieniło. Zadbaliśmy o bazę dydaktyczną, ofertę edukacyjną, którą sukcesywnie wzbogacaliśmy jak również rozszerzyliśmy naszą działalność w zakresie czasu spędzanego przez dzieci w naszej Placówce a także w zakresie liczebności dzieci poprzez utworzenie drugiego oddziału. Dzięki tym wysiłkom dzieci w naszym Przedszkolu biorą udział w wielu zajęciach dodatkowych, tj. uczą się dwóch języków: angielskiego i niemieckiego, uczestniczą w zajęciach rytmiki, gimnastyki a także w razie potrzeb w zajęciach logopedycznych. Udział w każdym z tych zajęć jest bezpłatny.         

 Każdego roku, każdego dnia nie szczędzimy wysiłków, by dzieci w naszym Przedszkolu czuły się bezpiecznie a spędzany przez nie czas był wypełniony ciekawymi zajęciami dostosowanymi do ich potrzeb i zainteresowań. Rokroczne rytm naszej pracy wychowawczo – dydaktycznej wyznacza kalendarz uroczystości przedszkolnych w którym stałymi elementami są:

 1. Pasowanie na Przedszkolaka,
 2. Spotkanie ze Św. Mikołajem,
 3. Zabawa choinkowa,
 4. Dzień Babci i Dziadka,
 5. Dzień Mamy i Taty,
 6. Dzień Dziecka,
 7. oraz jak zawsze spektakularne Zakończenie Roku Szkolnego.

Realizujemy ciekawe programy, organizujemy wycieczki bliższe i dalsze oraz troszczymy się o kondycję fizyczną dzieci w czym pomaga nam nowocześnie wyposażony plac zabaw. Dbamy o naszych wychowanków kompleksowo gwarantując im bezpłatny, siedmiogodzinny pobyt w Przedszkolu, ciekawe zajęcia dydaktyczne oraz wyżywienie zgodne z najnowszymi normami a przy tym smaczne jak w domu. Podobnie jak inne placówki w naszej gminie tak i my rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2016/2017 dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Serdecznie zapraszamy!


Poprawiony: środa, 19 października 2016 17:34