NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE w PŁAWNEJ

Pławna 22 33-190 Ciężkowice spplawna@wp.pl

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start W SZKOLE UROCZYSTOŚCI Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Email Drukuj PDF

wakacjeNadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dnia 24.06. br. oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym Pan Dyrektor, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

 Na uroczystość zakończenia roku szkolnego przybyli do naszych placówek zaproszeni goście: Pan Jan Baniak- wieloletni Przyjaciel naszej szkoły, Honorowy Obywatel Wsi Pławna, Pan Mieczysław Tabiś- Sołtys Wsi, Pan Józef Popiela - Radny Wsi Pławna oraz Pani Barbara Handzel- Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Stanisław Pater serdecznie witając wszystkich obecnych na sali .Następnie  głos zabrali Absolwenci klasy VI, którzy swoim wystąpieniem pożegnali się ze swoimi koleżankami i kolegami, jednak na krótko , ponieważ po wakacjach wrócą, aby kontynuować naukę w Gimnazjum. Ze szczególnym żalem pożegnaliśmy Absolwentów klasy III Gimnazjum, którzy na zawsze opuścili mury naszej szkoły i będą uczęszczać do szkół ponadgimnazjalnych- życzymy całej czwórce wielu sukcesów w nauce, wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji i uśmiechu na co dzień. Po akademii przyszedł czas na wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów. Nagrody książkowe, oraz pyszne czekolady dla uczniów  ufundował Pan Jan Baniak, a pozostałe upominki zostały  sfinansowane i zakupione przez Panie z Rady Rodziców.  Do grona wyróżnionych należą:

Kl.IV

 • Kacper Olechny
 • Patrycja Jasińska 
 • Wiktoria Jasińska

Kl. V

 • Julia Popiela 
 • Julia Kotowicz
 • Katarzyna Kożuch

Kl.VI

 • Kamila Olachny
 • Aleksandra Ligęza
 •  Karol Zięba

Kl. II gimnazjum

 • Kinga Włudyka
 • Bartosz Drogoś
 • Mariola Jurkowska
 • Patryk Schabowski
 • Beata Zając

  Serdecznie gratulujemy wyróżnionym  i życzymy im dalszych, tak dobrych wyników. Dziękujemy także naszym sponsorom, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu.